Radio Dardania
Geti feat. Meda dhe Tuna - Diten ta boj Nat
 
Koha: 3m 50s | Shfaqje: 10052 | Komentar: 9

Shtohe videon ne faqet tuaja sociale
Komente rreth videos
 
Posted by adrian_shkupi (2026 dite para)
mentor kurtishi
Reply to this
Posted by Rrushi_Shkupit (2042 dite para)
:O Shum hsum Fort Kjo Kang Asht Valla Kush E Kupton
Reply to this
Posted by kreshnike (2065 dite para)
shum mir jon kombini valla edhe po ju shkon
Reply to this
Posted by nasa (2079 dite para)
kombinim shum i fort hallall.
Reply to this
Posted by Armani23 (2081 dite para)
wauuuu kenga shum e mir ju lumt keshtu vazhdoni me
tutje
Reply to this
Posted by Mehmett_Kosovalii (2084 dite para)
Posted by artani_wien (2086 dite para)
un kisha pasa me than se jeni me te miret me muzik
Reply to this
Posted by Tigri (2095 dite para)
roft tita
Reply to this
Posted by XPERSONII (2103 dite para)
hallo ajeni mir jurnune jam nga aostrija ju prshendetrn
Reply to this

Na ndihmoni ta mbajme faqen te PASTER. Gjykoni videon!.
Gjykoje si : Video klas! - Video piset

Rreth videos
 
Pike (3 vota):      
Publikuar me: 25-08-2009
Nga: J-B ( Dergo PM )
(293) | (0) | (1)

Rreth videos:
Geti feat. Meda dhe Tuna - Diten ta boj Nat
Kanale: Muzik - Video 
Taga: Geti  feat  Meda  dhe  Tuna  Diten  ta  boj  Nat  muzik  video  shqip  albanian  kosova  tetova 

Adresa videos :
Kodi baz i videos: