Radio Dardania
Blero feat Dafina & F-Kay - La Vida Loca
 
Koha: 3m 38s | Shfaqje: 6744 | Komentar: 19

Shtohe videon ne faqet tuaja sociale
Komente rreth videos
 
Posted by valdrini (2223 dite para)
Mjaft kenge e mire kjo. Blero sjell nje stil unik per
muziken RnB ne Kosove.
Reply to this
Posted by leo27m (2226 dite para)
top kenge kjo kange me perkujton pune time ne LALOCA
HAHAHAH TOP jeni djema
Reply to this
Posted by london_fella (2227 dite para)
best ever song in albanian.blero me i forti
Reply to this
Posted by ANDI_USA (2232 dite para)
blero a esht e vertet qe pshurresh kamkacul me 3go
andi_usa aka katundar
Reply to this
Posted by byli (2242 dite para)
tung blero valla i mir je po mas dafines veqe
vazhdo s e nice je ok et eprshendes
Reply to this
Posted by besa_swe (2248 dite para)
blero te pershendes ty edhe dafinen ju lumt se po
knoni super tfla keni shum nag malmö e suedis vises
dafina i tiangel puss sis
Reply to this
Posted by lutfi (2251 dite para)
mirdita juve edhe urime 1vjetori i pavarsis se
kosoves un jam lutfi maliqi sapo u pera antar
tek ju edhe me pelqej shum po ju uroj qdo te
mir juve edhe veq vazhdoni
Reply to this
Posted by sala (2252 dite para)
valla nuk bon ma mir veq valzhoni kshtu
pershedetje nga peja rn
Reply to this
Posted by ardijana (2252 dite para)
shum te mir kongen valla veq kush ta ka inati blero
valla se ma i miri je
Reply to this
Posted by phantom (2256 dite para)
shum nice blero the best gjithashtu e bashkpunimi me
dafin dhe f-kay xix bravos ciao
Reply to this
Posted by loreta (2262 dite para)
gjithqka e zgjedhur me finese ,te lumte ,,BLERO
,,DAFINA dhe CEKIC rnrnYOU ARE THE ,,,,BEST
Reply to this
Posted by nuhija (2265 dite para)
naten e mir per te gjith si te thojn shumica per
bleron tham edhe une ok tung rn
Reply to this
Posted by nuhija (2265 dite para)
valla blero klipi jo ne rregull shum porni
Reply to this
Posted by leo27 (2268 dite para)
shum top muzika eshte vetem per para blero
Reply to this
Posted by arbresha (2271 dite para)
thanx.. haahha :Pn
Reply to this
Posted by J-B (2271 dite para)
I love you too, arbresha hahahahhhaha
Reply to this
Posted by arbresha (2272 dite para)
Blero is the best .. <3 nnBLERO LOVE YOU ..
Reply to this

Na ndihmoni ta mbajme faqen te PASTER. Gjykoni videon!.
Gjykoje si : Video klas! - Video piset

Rreth videos
 
Pike (4 vota):     
Publikuar me: 25-01-2009
Nga: J-B ( Dergo PM )
(293) | (0) | (1)

Rreth videos:
Blero feat Dafina & F-Kay - La Vida Loca
Kanale: Muzik - Video 
Taga: Blero  feat  Dafina  F-Kay  La  Vida  Loca  Video  Shqip  Sexy  kosova  tetova  albanian 

Adresa videos :
Kodi baz i videos: