Radio Dardania

RadioDardania.com & ZeriChat.com

Miresevini ne RadioDardania.com & ZeriChat.com.

 1. Te njifemi me Mire Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Pasi te jeni rregjistruar ju mund ta beni postimin tuaj te pare ketu, preferojme qe te hapni tem te re me pseudonimin tuaj ne dhe mbrenda temes te jepni te dhenat tuaja personale sipas deshires.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 105
  2. Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit, uroni festat e ndryshme kombëtare dhe fetare njeri tjetrit, gjithashtu ky është vendi ideal per të uruar ditëlindjet, fejesat, martesat etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 56
  3. Gjithçka dhe asgjë, çdo problem e hall virtual

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 39
   • Postime: 417
  4. Dashuria

   (1 Duke Shikuar)

   A janë këto tema tabu tek ne?! Ejani të bindeni...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 228
 2. ZeriChat Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 101
  2. Keni problem per me hyr ne Chat?

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 20
 3. Kultura Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Materiale të reja, zbulime dhe ide personale per gjuhësinë, artin, historinë ...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 1
  2. Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar ...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 10
  3. Drejtëshkrimi i gjuhës, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet më të fundit në lidhje me gjuhësinë.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 0
   • Postime: 0

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
  4. Përshtypje mbi filmat e fundit vendor apo të huaj. Dokumentarët, komeditë, tragjeditë, festivalet e filmit. VIP-at, artistët, yjet e filmave.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 2
  5. Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 7
   • Postime: 13
  6. Deutsch, English, Francais ...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 3
 4. Argëtimi Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni!

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3
   • Postime: 5
  2. Tema universale. Kush foli cka për kend?

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 0
   • Postime: 0

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
  3. Tema të ndryshme

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 2
  4. Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 0
   • Postime: 0

   Postimi i Fundit:

   Kurrė
 5. Politika Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Lajme dhe informacione politike nga gjitha trevat Shqiptare publikohen ketu.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 8
  2. Lajmet me te reja nga arena nderkombetare, Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndërkombëtare. Superfuqitë, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 5
 6. Pa censurë Themen / Beiträge  Postimi i Fundit

  1. Tema të ndryshme të +18 vjecarëve

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 7

Ē'kemi ndonjė tė re?

Anetare Aktivė Aktualisht...Anetare Aktivė Aktualisht...

1 Benutzer sind online. 0 anetare 1 mysafire

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 193, 13-06-13 mė 18:22.

Video te rejaVideo te reja

Statistikat e RadioDardania.com & ZeriChat.com Statistikat e RadioDardania.com & ZeriChat.com

Tema
142
Postime
983
Anėtarė
36,609
Anetaret Aktive
262

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Broken_Angel

Blogu
6
Hyrjet
14
24 Oret e Fundit
0

Hyrja e Fundit nė Blog, ndihme nga Glediss s

Videos
271
Video Views
2,567,238

Legjenda e IkonaveLegjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh i palexuar forumi
Pėrmban Asnjė mesazh i palexuar forumi
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė kategori
Forumi ėshtė Link
Forumi ėshtė Link